Witamy na naszej stronie!

  Organizacja niezapomnianych imprez to nasz żywioł! Specjalizujemy się w szczególności w eventach klubowych.

  Jesteśmy młodą firmą, której zespół od kilku lat zajmuje się kompleksową organizacją imprez w krakowskich klubach.

  Nasze specjalizacje

  ’Imprezy
  ’Eventy
  ’Urodziny
  ’Osiemnastki
  ’Pozyskiwanie
  ’Inne

  Poznaj nasz zespół

  Jesteśmy osobami, które już od czterech lat zajmują się organizacją imprez klubowych w Krakowie.

  Bartosz Kozakiewicz

  Bartosz Kozakiewicz

  Założyciel, CEO

  Swoją przygodę z organizacją eventów w Krakowie rozpoczął w Komisji Kultury Samorządy Studentów UJ w 2009 roku. Od 2011 roku odpowiedzialny za imprezy Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, które stały się jednymi z najlepszych imprez w krakowskich klubach. Prywatnie student ekonomii stosowanej interesujący się m. in. iluzją, social media, rynkiem kapitałowym oraz sportem.

  Maciej Jędrusiak

  Maciej Jędrusiak

  Event Manager

  Od początku swojej przygody ze studiami związany ze studenckim życiem kulturalnym UJ:) Od roku 2010, jako członek Wydziałowej Komisji Kultury ZiKS UJ, zarażał innych studentów swoją aktywnością i zapałem w organizacji eventów. Od 2011 roku, będąc skazany głosem ludu na urząd przewodniczącego Wydziałowej Komisji Kultury ZiKS UJ, kontynuował swoją ulubioną prace i rozwijał zainteresowania. Będąc współoorganizatorem cyklu imprez WZiKSu przyczynił się do jego wielkiego sukcesu na krakowskiej scenie klubowej. Oto pozytywnie kulturalnie nastrojony, lekko szalony Maciek we własnej osobie.

  Łukasz Pieprzyk

  Łukasz Pieprzyk

  Marketing&Project Manager

  Łukasz - ambitny, kreatywny, konsekwentny. Podążający za maksymą „veni, vidi, vici”. I nawet kilka większych zwycięstw znajduje się na jego koncie. Chociażby walka na UJ z trzema wybranymi kierunkami studiów. Poprzeczkę stawia sobie równie wysoko w sporcie - piłka nożna i bieganie (oczywiście ze słuchawkami na uszach) to jego ulubione zajęcia w wolnym czasie. Gdybyśmy na chwilę wcisnęli „play” w jego odtwarzaczu usłyszelibyśmy dobry undergroundowy rap. Wciskamy jednak „pauzę”, bo właśnie znajdujemy się w kolejnym bliskim mu miejscu - siłowni. Jako stały bywalec siedzi na ławce pijąc proteinowego shake’a i myśli o nowej kampanii marketingowej agencji.

  Nasze referencje

  Artur Majstrak

  Miałem okazję współpracować z Bartoszem i Maciejem przy okazji organizacji wielu imprez skierowanych do krakowskich studentów. Współpraca układała się bez najmniejszego problemu. Wszystkie szczegóły były dopracowane na długo przed terminem odbycia się imprezy. Ten zespół mocno dbał o dobrą promocję imprezy, dzięki czemu nasze wspólne przedsięwzięcia zawsze były bardzo udane.

  Artur MajstrakManager Klubu CocoReferencje